آرایش مو

زنان هالیوودی موهایشان را تمیز نگه می دارند‎

زیبای مو یکی از عوامل ظاهری صورت ور انسان به شمار می آید.بازیگران و ستارگان هالیوود در بیشتر موارد دارای موی زیبا هستند شاید با دیدن آن ها به زیبایشان قبطه بخورید و به این موضوع فکر کنید که برای رسیدن به این زیبای نیاز به صرف هزینه های سرسان آور خواهد بود.در این مطلب مواردی بیان شده که با صرف کمترین هزینه به زیبای مو خواهید رسید.

علت زیبای موهای زیبا و خوشحالت زنان هالیوود

استفاده از روش های قدیمی و نه چندان گران که خیلی از ما آن را فراموش کرده ایم می تواند زیبای موی ما را تامین کند.برای حفاظت از موهای خود باید همان کارهایی را انجام دهند که زن هایی مثل «الیویا پالرمو» و «روزی هانتینگنون وایتلی» شان انجام می دهند.

۱ – آنها از روش های آرایش مو با دستگاه های حرارتی تا جای امکان اجتناب می کنند
استفاده از دستگاه هایی که با بخار کار می کنند آسیب کمتری به موهایتان می زنید. اگر حتما می خواهید از سشوار و اتوی مو استفاده کنید حتما اسپری هایی که از مو در برابر حرارت این دستگاه ها حفاظت می کنند را به کار بگیرید.

۲ – خوابیدن روی بالشت هایی با روکش ابریشم
ساختار نرم و لطیف ابریشم به پوشش مو آسیب کمتری وارد خواهد کرد و در نتیجه موهای نرم وبدون وزی خواهید داشت. کافی است برای مدت کوتاهی از این روش استفاده کنید تا نتیجه آن را خیلی زود ببینید.و تاثیر آن را روی زیبای موی خود ببینید.

۳ – تمیز نگه داشتن موها

شستشوی مو تاثیر بسزای بر زیبای مو خواهد داشت.شاید شما هم چیزهایی راجع به جنبش های جدیدی که عدم استفاده از شامپوهای شیمیایی را توصیه می کنند شنیده اید. ولی بهتر است به آنچه مویتان به شما می گوید گوش کنید. موهایتان را هر روز با شامپو نشویید، ولی به شرط آن که از شامپوهای با کیفیت استفاده کنید چند بار شستشو در هفته برای موهای شما بسیار موثر است.

۴ -در استفاده از نرم کننده ها خساست به خرج ندهید
پوست سرتان نیز همچون پوست دست و صورتتان به رطوبت نیاز دارد. ابتدایی ترین روش برای این کار این است که هر بار موهایتان را شامپو می زنید از نرم کننده هم استفاده کنید، ولی کارتان به همین جا ختم نمی شود.پس از حمام و قبل از شانه کردن موها از محصولاتی استفاده کنید تا وز، خشکی و موخوره را کاهش داده و حتی از رنگ مویتان محافظت کند.

۵ -استفاده از یک برند محصولات آرایشی بهداشتی
استفاده از یک محصول و چگونگی تاثیر آن بسیار مهم است نتیجه گیری در رابطه با استفاده از یک محصول بهداشتی بسیار مهم خواهد بود. و عوض کردن مداوم این برند ممکن است یک عامل مهم در از بین رفتن زیبای مو باشد. اشکالی ندارد که در جستجوی بهترین محصول برای موهایتان برندهای مختلف را امتحان کنید، ولی وقتی محصول مناسب را پیدا کردید دیگر آن را عوض نکنید.