کلثوم قاتل سریالی مازندران

🔹فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی یک زن قاتل در محمودآباد خبر داد که تاکنون به قتل ۷ مرد اعتراف کرده است.

🔹سردار حسن مفخمی: طی روزهای گذشته با شکایت یک خانواده در محمودآباد مبنی بر فوت مشکوک پدر ۸۲ ساله آنها بحث پیگیری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

🔹 این خانم طی تحقیقات پلیس به قتل همسرش اعتراف کرد. این زن اعلام کرد که با حل کردن قرص فشار خون به تعداد زیاد در ظرف آب طی چند مرحله موجب بی‌حال شدن همسرش می‌شد و در نهایت اقدام به خفه کردن این پیرمرد ۸۲ ساله کرده است.

🔹 تاکنون طی اعترافات این زن به ۷ مورد قتل به این شیوه اعتراف کرده است. گزینه‌های این فرد در قالب همسرش و افراد متمول مالی و مسن بودند که به عنوان همسر صیغه‌ای با آنها ازدواج می‌کرد.

🔹این زن افرادی را که به عنوان همسر انتخاب می‌کرد افراد متمول و با سن حدود ۷۵ تا ۸۰ به بالا بودند، در شهرهای مثل ساری، نکا، محمودآباد و قائمشهر این قتل‌ها اتفاق افتاده است.

 

از کلثوم قاتل سریالی مازندران چه می دانیم؟

🔹 کلثوم در یازده سالگی برای اولینبار ازدواج کرده است. او صاحب پسری شده که سالها بعد به دلیل بیماری قلبی فوت کرد. چند سال بعد شوهر کلثوم هم فوت کرد. این زن یکی از روستاهای ساری است. بعد از مرگ شوهر اول با مرد دیگری ازدواج کرد.

🔹حاصل این ازدواج دختری بود که حالا خودش زندگی مستقلی دارد. چند سال بعد شوهر دوم هم فوت کرد. کلثوم به همین ترتیب به طور مرتب ازدواج کرده و هربار شوهرانش به دلایل مختلف فوت می کرده اند. او با ١٣ مرد ازدواج کرده است.

کلثوم چطور لو رفت؟

🔹 آخرین شوهر این زن مردی ٨٢ ساله بود که با مهریه ۵٠٠ میلیون تومانی در محمودآباد با کلثوم ازدواج کرد این مرد چند روز قبل از فوتش به فرزندش گفته بود که کلثوم به زور به او داروی فشار و قلب با دز بالا می دهد. تا بچه ها دست بجنبانند پدر از دست رفت.

🔹آنها به پلیس شکایت کردند و کلثوم دستگیر و معلوم شد قتل های دیگری هم انجام داده است. یکی از دلایلی که کلثوم توانست اینهمه قتل انجام دهد سن و سال بالای مقتولان است.

🔹چون خانواده مقتولان فکر می کردند آنها با توجه به سن بالا براثر مرگ طبیعی فوت می کنند. کینه کلثوم از مردان به دوران کودکی او باز می گردد زمانی که در ١١ سالگی او را شوهر دادند. او یک کودک همسر بود.