اردوی تیم ملی فوتسال بانوان از اوایل شهریور ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود که سرمربی این تیم اسامی ۲۵ بازیکنان دعوت شده به اردوی را اعلام کرد.

به گزارش سایت بانوان ایرانی و به نقل از رسانه  رسمی فدراسیون فوتبال ،اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان از ۴ تا ۷ شهریور ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود که فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

سارا شیربیگی از البرز

فرزانه توسلی، فرشته کریمی، مائده نجفی، مهتاب بنایی، سحر زمانی، مریم سید، مینا بیگی، زیبا افروغ از تهران

فریبا عامل از خراسان رضوی

فرشته خسروی، فاطمه رحمتی، طاهره مهدی پور، الهام عنافچه، فاطمه پاپی از خوزستان

رقیه صومعه از گلستان

مریم حکمتی از گیلان

نسترن مقیمی، الناز عبداللهی، کیمیا رحیمی نیا از مازندران

مهسا کمالی، هما آقایی از کرمان

مطهره توکلی ،نازنین استکی فر، اعظم آخوندی از اصفهان

فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان پس از اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی گفت:

پس از برگزاری اردوی انتخابی و ارزیابی چهل بازیکن، تعدادی از آنها را به اردوی تیم ملی دعوت کردیم تا در کنار بازیکنان باتجربه قرار بگیرند تا عملکردشان را مورد بررسی قرار بدهیم.

او ادامه داد:

مرتبا اردوهای تدارکاتی را برگزار و بازیکنان مستعد و خوب را به اردوی تیم ملی دعوت می کنیم تا برترین ها کنار هم باشند. هدف ما این است که با تغییر نسل تیم قدرتمند و آماده ای داشته باشیم و در مسابقات آسیایی از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم. بدون شک بازیکنان با تجربه کمک بزرگی برای ملی پوشان جدید هستند، چرا که تیم با تلفیقی از ملی پوشان با تجربه و جوان در اردوها و مسابقات مختلف روز به روز شرایط بهتری پیدا می کند و بازیکنان جوان تر هم از تجارب بزرگ ترها استفاده می کنند.