ابروهای کلفت و ضخیم این روز ها در بورس است و طرفداران زیادی دارد . همه ما ابروهای کلفت و ضخیم نداریم و بیشترمون با ابروی پر پشت متولد نمی شویم و برخی ها هم در طول سالیان با برداشتن و نازک کردن زیاد باعث نازک شدن ابروها شده اند .

همه اینهایی که گفتیم دلیل بر این نیست شما نمیتوانید ابروهای خود را به صورت ضخیم و ابروی کلفت در بیاورید و با توجه به آموزش زیر میتوانید ابروی کلفت را آرایشنمایید .

 

ابتدا تصمیم بگیرید می خواهید ابروهایتان به چه شکلی باشد. قبل از اینکه شروع به آرایش کردن بکنید باید بدانید چه مدل ابرویی به شما می آید و طبیعی تر است . برای اینکه مشخص کنید طول ابروها چقدر باید باشد یک مداد و یا یک چیز صاف را برداشته و یک خط فرضی از کنار بینی تان در نظر بگیرید، گوشه ی بیرونی چشم  تان را رد کرده و به ابرو ها برسید. این نقطه برای طول ابروی تان ایده آل است.

ابرو-ضخیم

۲٫ “ابرو” هایتان را شانه کنید. با یک قلم موی شانه ای ابروهایتان را رو به بالا شانه کنید. این کار باعث می شود متوجه شوید کجاهای ابروی تان خالی و کم پشت است.

ابرو-ضخیم-2

 

۳٫ از یک مداد ابرو استفاده کنید. اگر می خواهید ابروی تان ضخیم و پر بشود، یک مداد ابروی همرنگ ابروی تان یا کمی تیره تر را انتخاب کنید و به آرامی قسمت های خالیِ ابروهایتان را پر کنید. فقط نکته ای که هست اینه که سعی نکنید فقط آنها را پر کنید، بلکه طوری باید با ابروهایتان ترکیب شود که کاملاً طبیعی به نظر بیاید.

ابروی-ضخیم-3

۴٫ پودر بزنید. بعد از اینکه ابرو هایتان را مداد کشیدید، هر رنگ پودری که دوست دارید را انتخاب کنید.(اگر می خواهید ابروهایتان تیره شود سایه ی تیره و اگر می خواهید روشن تر شود سایه ی روشن تر استفاده کنید.) سپس با یک قلم مو پودر را به ابروهایتان بزنید. این کار را ادامه دهید تا ابرو هایتان به رنگ و شکل مورد علاقه تان درآید.

ابروی-ضخیم4

۵٫ ابرو هایتان را سر جایش محکم کنید. بعد از اینکه به ابروهای دلخواهتان رسیدید، باید کاری کنید که تمام طول روز سرجایشان بمانند. پس با یک برس کمی ژل به آنها بزنید تا در جایشان محکم شود.

ابروی-ضخیم-5

۶٫ ابروهایتان را با سایه مرز بندی کنید. قدم آخر برای داشتن ابروهای تیره تر و ضخیم تر این است که آنها را روی صورت تان برجسته کنید. با استفاده از یک قلم مو، یک سایه نیمه شفاف به زیر ابرو هایتان بزنید و خوب پخش کنید. این کار، کناره های ابرو هایتان را مشخص می کند.

ابروی-ضخیم-6